Posted on

Twitter giriş kaydol Hesap aç

Twitter Hesap açma ve kaydolma

Twitter kaydolma, giriş yapma ve hesap açma hakkında yardım ve basitçe nasıl yapılır? Twitter ücretsiz olarak üye olabileceğiniz bir sosyal medya sitesidir. Twitter ücretsizdir ve geçerli bir E-posta adresine sahip olan herkes tarafından 18 yaşını aşmış olmak kaydıyla kullanılabilir. Twitter hizmetinden yararlanmak için önce üye olmalısınız, üyelik için kısa bir form doldurarak hemen kaydolabilirsiniz.

Twitter!a kaydolun

Twitter’a kaydolmak için yapmamız gereken ilk şey anasayfasından kaydolma formunu doldurmak, Twitter kaydolma sayfasındaki formu doldurmanız, çok uzun olmayan ve sadece iki dakikada doldurarak kaydolabilirsiniz.

twitter-kaydolma

Twitter kaydolma sayfasından Ad, Soyad ve E-posta bilginizi yazın ve bir şifre belirleyin, son olarak bir kullanıcı adı seçin, daha önceden alınmış kullanıcı adlarını alamazsınız zaten sistem tarafından bir uyarı ile bilgilendirilirsiniz.

Kaydol butonu ile Kaydolma işleminizi bitirdikten sonra, e-postanıza gelen onay linkine tıklamalısınız, daha sonra Twitter’i kullanmaya başlayabilirsiniz. Twitter kullanma konusunda ise yardıma ihtiyacınız varsa, [highlight] Twitter nasıl kullanılır [/highlight] isimli yardım makalemizden kolayca öğrenebilirsiniz.

One thought on “Twitter giriş kaydol Hesap aç

  1. […] hesabınızı açtınız ve giriş işlemini de yaptıktan sonra sağ üstteki Tweetle mavi butonuna bastığınızda karşınıza […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir