Posted on

Türksat Uydu Kanal Frekans Listesi | Sorgulama 2015

Türksat Kanal Frekans Listesi

Türksat Uydu kanal listesi, kablo Tv üzerinde bulunan kanalların listesi ve frekansları dosyası Pdf olarak verilmiştir. Türksat Kablo Tv ve Uydunet resmi işletmecisidir ve Kablo Tv üzerinden Hd kanallar dahil olmak üzere, birçok kanal yayını yapmaktadır. Türksat Kablo Tv kanal listesini kendi resmi sitesi üzerinde Pdf ve Csv olarak yayınlamaktadır. Türksat Kanal listesi ve güncel kanal frekansları görebilmek için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Türksat Kanal listesi Sorgulama

Türksat, yayınını yaptığı tüm kanallara ait frekans bilgileri ve kanal listesini, resmi sitesi üzerinde yayaınlar. Bu listede bulunan kanallara ve frekanslarına ait bilgileri sorgulamanı ve kanallar içinde arama yapabilmeniz mümkündür. Dilerseniz kanal arayabilir, Frekans, Polarizasyon, kapsama, şifreleme, ve yayın türüne göre sıralayarak, kanalları detaylı bir şekilde sorgulayabilirsiniz. Türksat kanal listesinde bulunan kanalların hangi uygu üzerinde yayında olduğunuda aynı listeden görebilirsiniz.

 

türksat-kanal-listesi

Türksat Uydu Kanal listesini indirme PDF – CSV

Türksat kanal listesi web üzerinden online olarak sorgulama yapabileceğiniz gibi, dilerseniz Pdf veya Csv formatında bilgisayarınıza indirerek kullanabilirsiniz. Türksat Uydu Frekans listesi sayfasından, online tablo görünümünde bulunan sağ üstte bulunan “Pdf” ve “Csv” butonlarına basarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyaları Pdf olarak Acrobar reader ile açarken, Csv olarak indirdiğiniz dosyaları ise Excel programı ile açabilirsiniz.

Türksat Uydu Frekans Listesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir