Posted on

Trafik poliçe sorgulama | Ücretsiz

Trafik poliçe Sorgulama nedir?

Trafik poliçesi sorgulama; Araç için yaptırdığınız poliçeyi internetten görmeniz ve sorgulamanız mümkündür? Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi tarafından Online hizmetler menüsü altında yaptırmış olduğunuz Trafik Sigortalarınızı görüntüleyebilirsiniz. Geçmiş yıllara ve iptal ettirdiğiniz sigortalarınızı da aynı yerden görmeniz mümkündür.

İnternetten trafik sigortanızı Görün

İnternet üzerinden trafik sigortanızı görüntüleyebilmek için Sigorta yapılan araç plaka bilgisi ve Sigortalının T.C Kimlik bilgisi gerekmektedir.Bu bilgileri girerek trafik sigorta poliçenizi görebilir ve kontrol edebilirsiniz. Sorgulama yapmak için aşağıdaki işlemleri yapmalısınız.

Trafik Poliçe Sorgula

Trafik Poliçe Sorgulama yapmak için Plaka ve TC Kimlik numarası ile sorgulama yapabilirsiniz, ayrıca Vergi numaranız veya sigorta bilgileriniz ile sorgulama da yapmanız mümkündür. Seçeneklerden herhangi bir tanesini seçmeniz yeterlidir. Son olarak güvenlik kodunu da girdikten sonra Trafik sigorta bilgilerinizin tamamının bir listesini göreceksiniz.

trafik-poliçesi-sorgula

Trafik sigorta detaylarını görme

Sigorta sorgulaması yaptığınız da adınıza kayıtlı tüm trafik poliçelerinizin bir listesini görebilirsiniz. Detaylarını görmek istediğiniz sigorta poliçesinin listesinin yanında bulunan göz işaretine tıklayarak detay sayfasına ulaşabilirsiniz. Trafik poliçe bilgileri aşağıdaki şekilde görünecektir.

trafik-poliçe-sorgulama

[highlight] Online Trafik Sigorta Poliçesi Sorgulaması yapmak için tıklayınız [/highlight]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir