Posted on

Sevgililer Gününde Yaratıcı Sürprizler

Sevgililer gününe özel yaratıcı sürprizler .Sevgilinize canınızdan çok sevdiğiniz insana onu ne kadar çok sevdiğinizi nasıl gösterebilirim le ilgili bilmek istediklerinize, sevgililer gününe özel sürprizler. Sevgilinize ne yapacağınızı bilemiyorsanız bir göz atın mutlaka bir fikriniz olacaktır.

sevgililer günü

Sevginizi yere yazın

Sevgilinize olan hislerinizi ufak not kağıtları halinde merdivenlere bırakın ve gül yaprakları serpin. Bu arada çok romantik bir şarkı çalan yada sizin şarkınızı çalan müzik kutusunu merdivenlerin sonuna bırakın ve bu müzik kutusunu ona hediye edin.

Evliyseniz veya aynı evde kalıyorsanız

Sevgililer gününe özel onun çok sevdiği istediği bir şeyi hediye olarak alın. Akşam eşiniz eve geldiğinde ilk bakabileceği yere küçük notlar hazırlayarak onu aldığınız yere yönlendirin mumlardan ona yol yapın ve hediyeyi bulmasını sağlayın.

Kapısına sürpriz hediye bırakın

Sevgilinizin en sevdiği çiçeği bir buket yaptırın ve kalp şeklinde bir çikolata kutusuyla birlikte kapısının önüne yere bırakın. Zili çalın 2 dakika sonra ortaya çıkacak şekilde bekleyin ve sevgiliniz kapıya çıkıp çiçeği ve çikolatayı alınca çıkın ve onu ne kadar sevdiğinizi söyleyin. Ama bunu yapmadan önce sevgilinizin evde olduğundan ve kapıya onun çıkacağından emin olun.

Anılardan yararlanın

Sevgilinize birlikte çekilmiş fotoğraflarınızdan bir albüm hazırlayın ve fotoğrafların nerede ne zaman çekildiğiyle ilgili küçük notlar koyun albümün aralarına veya dijital bir çerçevede sürekli sizin resimlerinizin değiştiği bir çerçevede olabilir.

Ona unutamayacağı bir teklif yapın

Sevgilinizi çok iyi tanıdığınızı, hayatınızın kadını olduğunu, bir ömrü onunla geçirmek ve evlenmeyi düşünüyorsanız klasik yolları deneyebiliyorsanız. Evinizde veya çok nezih bir restorant ta çok güzel bir masa hazırlayabilirsiniz. Mum ışığında gül yaprakları serpilmiş bir masada çok romantik sözlerle bir yüzükle evlenme teklif edebilirsiniz. Evlenme teklif etmek için çok uygun bir zamanlama sevgiliniz bu dünyada her şeyin en güzelini hak ediyor. Unutmayın ki mutlu ederseniz mutlu olursunuz.

Sade ve romantik

Sevgilinizin iş yerine veya evine seni seviyorum notu yazan bir gül gönderebilirsiniz.

Pasta yapın

Sevgililer gününe özel kalp şeklinde onun adı yazan bir pasta veya pembe şeker hamurundan güllerle kaplı bir pasta yapabilirsiniz. Sizin kendi ellerinizle emek vererek uğraşarak yaptığınız pasta onu mutlu edecektir.

Sevginizi ilmek ilmek örün

Sevgilinizin sevdiği renklerde ona atkı bere örebilirsiniz sizin emek vererek uğraşarak ördüğünüz atkı bere çok anlamlı olacaktır. Ve sevgilinizi soğuk kış günlerinde sıcak tutacaktır taktıkça da sizi hatırlayacaktır.

Ekonomik ve romantik

Maddi olarak zorlanıyorsanız sevgilinize onu çok sevdiğinizi göstermenin daha ekonomik yolları da var. Sevgilinizin çok sevdiği ve ikinizin şarkısı olan parçalardan bir CD ye kaydedin ve ikinizin birlikte olduğu bir fotoğrafla birlikte sevgilinize hediye edin.

Sevgilinize ellerinizle yemek yapın

Sevgilinize onun çok sevdiği yemeklerden oluşan kendi ellerinizle yaptığınız bir akşam yemeği hazırlayın. Ve romantik bir müzik işliğinde baş başa bir akşam yemeği yiyebilirsiniz.

Sevgililer günü pastası nası yapılır görmek için tıklayınız.