Posted on

Sağlık bakanlığı şikayet Alo 184

Sağlık Bakanlığı Şikayet hattı

Sağlık Bakanlığı İletişim Merkezi (SABİM); Sağlık Bakanlığı tarafından hizmete sokulan Sağlık sektöründe yaşanılan sorunlara etkin olarak çözümler sunmasını amaçlayan bir sistemdir.  Sabim sisteminin harekete geçmesi için karşılaştığınız sorunları [highlight] SABİM 184 [/highlight] hattının aranması ile başvurarak çözüm arayabilmenize olanak tanır. Alo SABİM 184 hattının aranması ile SABİM operatörleri tarafından başvurunuz kayıt altına alınarak ilgili illere sevk edilerek Sabim çözümleyicileri tarafından çözümlenmesi amaçlanmaktadır.

[highlight] Sağlık Bakanlığı Alo SABİM 184 Hattı [/highlight]

SABİM Nasıl çalışır?

Sabim 7 gün 24 Saat boyunca ulaşabileceğiniz bir sistemdir, SabimSağlık personeli ile ilgili yaşadığınız sıkıntıları ALO 184 hattını arayarak ulaştırabilirsiniz.sağlık mevzuatı konusunda yeterli bilgilerle donatılmış operatörler, sağlık sisteminin işleyişi ile ilgili her türlü soru, sorun, eleştiri, öneri ve talebi cevaplandırmakta ve kayıt altına almaktadır.

2 thoughts on “Sağlık bakanlığı şikayet Alo 184

  1. doktor tavrı we ilgisiz tavrı

  2. karatay 74 nolu aile sağlığı merkezine doktor istiyoruz bir tane doktor var 4 bin tane hastam var sağlık bakanlığı 3 bin hastaya izin veriyor dedi bizi kayıt etmedi başka sağlık ocağına kayıt olun dedi ama 74 nolu sağlık ocağı evimizin yanında benim SMA hastası çocuğum var başka sağlık ocakları bize uzak acilen bu sağlık ocağına doktor istiyoruz doktor odaları boş ( KONYA KARATAY 74 NOLU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir