Posted on

Msn aç

Msn/Skype nasıl açılır?

Msn nasıl açılır, msn kapandımı, msn yerine ne kullanabilirim, Msn açma yardım alma hakkında merak ettikleriniz varsa gerekli olan bilgiler detaylı olarak verilecektir. Msn Microsoft messenger hizmetini sonlandırdı ve yeniden bir yapılanmaya gitti, bu kapsamda da Msn yerine Skype isimli hizmetini getirdi. Skype hizmeti tamamen Msn hizmetinin daha gelişmiş ve sosyal medya hesap ve iletişimini de kapsayacak şekilde yerini almıştır.

Msn açmak için neler yapılacak

Daha önce bir Msn kullanmak için almış olduğunuz bir hesabınız varsa bu hesabınızı Skype üzerinde de kullanabilirsiniz, eğer yoksa bir e-mail ile Skype hizmetine kayıt olmanız gerekmektedir. Skype kayıt işlemi ücretsizdir ve Skype kaydol formunu doldurmanız gerekmektedir. Eğer kolay olarak Facebook hesabınız ile kaydolarak Skype/msn açabilirsiniz.

Msn/Skype Açma formu doldurma

Msn açmak için aşağıdaki formda görülen şekilde kayıt olun yada Facebook hesabınızı kullanın. Skype/Msn açmak için diğer bir seçenek ise Microsoft hesabı ile kayıt olmaktır, eğer herhangi bir Hotmail hizmeti kullandıysanız bir Microsoft hesabınız var demektir.

msn-açMsn/skype formunda görülen adınız, soyadınız ve Msn/skype hesabınızda kullanacağınız e-mail adresinizi yazınız iki kere.

Profil bilgilerinizi girimeniz gerekmektedir, doğum tarihi, cinsiyet gibi temel bilgileri içeren formun bu bölümünü doldurunuz.

msn-aç-profil

Msn/Skype açma formunda önemli kısımlarından biriside kullanıcı adı seçme bölümüdür, bu bölümde bir kullanıcı adı ve parola seçmelisiniz. Msn güvenliğiniz için önemlidir.

msn-açmak Son olarak Hizmet şartlarını da kabul ederek Skype/Msn doldurma işlemini bitiriniz. Daha sonra yapmanız gereken şey Skype programını indirerek bilgisayarınıza kurmanız ve kaydolduğunuz kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Msn/Skype Açmak için tıklayınız

4 thoughts on “Msn aç

  1. […] Msn Kaydolmak için detaylı bilgi almak istiyorum […]

  2. […] Bir Msn Hesabı Nasıl Açlılır […]

  3. […] (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Msn Açma nasıl yapılır? […]

  4. […] Msn/skype hesabına nasıl kaydolunur, daha detaylı bilgi isterseniz Msn nasıl açılır isimli yazımızı okuyabilir msn açma konusunda yardım alabilirsiniz. Msn nasıl açılır? […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir