Posted on

Msn Aç

Msn – Skype aç

Msn nasıl açılır? Msn yerine Skype açmanız gerekmektedir. Msn yerine hizmete sokulan Skype hizmetinden faydalanabilmek için, hizmete kayıt olmanız gerekmektedir. Msn hesabı olanlar, Skype’tan ücretsiz olarak yararlanabilirler.

Skypehesabı açmak için skype hesabı oluşturma sayfasına gidiyoruz ve Msn yeni adıyla outlook.com hizmetine üye oluyoruz. Msn açmak sadece 2 dakikanızı alacaktır. Msn yerine skype isimli programı indirerek bilgisayarımıza kuracağız ve kullanmaya başlayacağız. Skype anasayfasına giderek msn açma işlemini başlatıyoruz. Kısa bir form doldurma işleminden sonra hesabımıza kavuşmuş olacağız. Şimdi sırasıyla şağıda resimler ile gösterilmiş olan işlemleri sırasıyla yapınız. Msn/Skype giriş sayfasından aşağıdaki seçenekler ile hesap açabilirsiniz.

  • Microsoft Hesabınız ile
  • Skype Hesabınız varsa (daha önceden Msn hesabı)
  • Alternatif olarakta Microsoft veya Facebook Hesabınız ile oturum açabilirsiniz.

Facebook ile Msn/Skype açmak

Msn/Skype hesabınızı, varolan bir Microsoft hesabı veya varsa Facebook hesabınızı kullanarak oluşturabilirsiniz. Bu Msn/Skype hesap açma işleminin ilk adımıdır. Bu seçenekler size göre değilse, formu doldurmak suratiyle de Skype hizmetine kaydolabilirsiniz.

msn-aç-1Skype/Msn açmak için form doldurmak için, form üzerinde bulunan bilgileri eksiksiz olarak doldurunuz ve form altında bulunan butonu kullanarak kayıt işleminizi tamamlayınız.

msn-aç-2

 Kullanım şartları sözleşmesini Kabul Ediyorum – Devam Et butonuna basarak hesabınızı oluşturabilirsiniz.

 Msn/Skype kaydolma işlemini bitirdikten sonra, son olarak Skype yazılımını indirerek bilgisayarınıza kurunuz. Skype yazılımı birden fazla cihazda ve platformda çalışan sürümlere sahiptir, kullandığınız cihaza ve işletim sistemine uygun olan Skype uygulamasını indirerek kurunuz. Skype yazılımına kaydolurken oluşturduğunuz, kullanıcı adı ve parola ile giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Msn hesap açmak için tıklayınız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir