Posted on

Mobil kaza tutanağı nedir | Uygulama indir

​Mobil Kaza Tutanağı nedir?

Tramer tarafından geliştirilen ve hizmete sokulan Mobil Kaza tutanağı nedir? Mobil kaza tutanağı nasıl çalışır gibi sorularınıza yanıtlar vermeye çalışacağız. Mobil kaza tutanağı bir kaza esnasında tutulması gereken kaza tutanaklarını Mobil platform şeklinde hizmet verebilmesine olanak tanıyan bir sistemdir. Bunun için resmi uygulamayı indirmeniz gerekmektedir, Android ve ios sürümleri bulunan mobil kaza tutanağı bağlantıları sayfanın en alt kısmında verilmiştir.

mobil-kaza-tutanağı-ekran

Mobil Kaza Tutanağı nasıl çalışır?

Mobil kaza tutanağını indirdikten sonra, kaza anında oluşan kaza durumu, yer bilgisi ve araç hakkında ki bilgiler ve kazanın oluş şekli gibi birçok bilgi buradan girilebilmektedir. Trafik sigorta poliçelerini online olarak sorgulayabilmekte ve varsa tanık bilgileri, sürücü bilgileri kazanın yorumu ve kazaya karışan tarafların kaza ile ilgili yazmak istedikleri görüşleri yazılarak son olarak dijital imzalar atılıyor ve tutanak resmi bir şekilde tutuluyor.

Tutulan kaza tutanağı daha sonra resmi bir şekilde Uygulama içinden gönderilebiliyor. Uygulama sonunda hazırlanan ve gönderilen bu tutanak tamamen resmi bir evrak niteliğinde bulunmakta ve tarafları bağlamaktadır.

android market_mobil apple-ios-sürümü

One thought on “Mobil kaza tutanağı nedir | Uygulama indir

  1. […] Mobil kaza tutanağı nedir ne işe yarar hakkında bilgi almak ve uygulamayı indirmek için  Mobil kaza tutanağı nedir | Uygulama indir […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir