Posted on

Mhrs randevu alma

Mhrs randevu nasıl alınır?

Mhrs randevu alma işlemi nasıl yapılır? Mhrsden randevu almak için nasıl kayıt olabilirim. Mhrs sağlık bakanlığı tarafından hizmete sokulmuş ve Türkiyenin her yerinden sağlık bakanlığına bağlı hastanelerden randevu alabileceğiniz bir hizmettir. Mhrs randevu alabilmek için Telefon yada interneti kullanabilirsiniz. Telefondan randevu almak için [highlight] 182 [/highlight] numaralı telefonu aramanız gerekmektedir ve TC Kimlik numarası ile dilediğiniz hastane ve doktor’a randevu alabilirsiniz, ancak 182 numaralı telefonu aramak ücretlidir. Dilerseniz internet üzerinden Ücretsiz randevu alabilirsiniz.

Mhrs İnternetten Randevu almak

Mhrs’den randevu almak için Mhrs Portal sayfasına giderek [highlight] Randevu Al [/highlight] butonuna basınız.

mhrs-randevu-alma

[highlight] Mhrs üye girişi [/highlight] sayfası girişi gelecektir, buradan üye olduktan sonra giriş yapılabilir. Bu sayfada bulunan yeni üye butonuna tıklayarak üyelik sayfasını açıyoruz.

mhrs-yeni-üyelik

Yeni üyelik formu ekrana gelir, bu formu eksiksiz ve doğru olarak doldurmanız gerekmektedir, bu form sadece bir kere doldururlacaktır ve üyelik tanımlaması yapıcaktır. Ayrıca formda e-posta ve parola alanları bulunmaktadır. Bu bilgiler sizin giriş bilgilerinizdir.

mhrs-nasıl-üye-olurum

[highlight] Kaydet [/highlight] Butonuna bastığınızda üyelik işlemleriniz tamamlanır ve giriş sayfasından giriş yaparak online randevu alabilirsiniz. Mhrs’den randevu bir gün sonrası için verilmektedir, aynı gün içinde randevu alamazsınız. Dilerseniz randevu iptali gerçekleştirebilirsiniz, geçmiş randevularınızı da buradan görüntüleyebilirsiniz.

[highlight] Mhrs randevu alma ve üye olmak için tıklayınız [/highlight]

One thought on “Mhrs randevu alma

  1. […] Mhrs randevu alma […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir