Hotmail al

Hotmail Dünyada ençok tercih edilen ve kullanılan oldukça popüler bir e-posta sağlayıcısıdır. Özelliklede eski olması sebebiyle e-posta hesabı ile hotmail neredeyse birleşen bir kavram haline gelmiştir.

Bir hotmail al hesabınız yoksa ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Hem e-posta gönderip alabilir hemde Microsoft’un diğer hizmetleri olan Skype, Outlook, Xbox vb. hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Hotmail alırken hotmail.com uzantılı bir hesap alabileceğiniz gibi, outlook.com, windowslive.com gibi farklı e-posta uzantılarınıda alabilmeniz mümkündür. Hotmail şifrenizi unuttuysanız [highlight]“Şifremi unuttum“[/highlight] ile alabilirsiniz.

Hotmail nasıl alınır?

Hotmail al ile bir hesap edinebilirsiniz. Ücretsizdir ve Microsoft hesaplarında oturum açmanıza yarar. Microsoft’un tüm hizmetlerinden faydalanabilmek için ayrıca mail servisini ücretsiz kullanabilirsiniz Bunlar E-posta göndermek ve almak için kullanabileceğiniz bir hizmet olabilir. Hotmail’e kayıt olurken outlook.com yada windowlive uzantılı mail adreside alabilirsiniz. Hotmail al aslında bir Microsoft hizmetlerini kapsar.

Hotmail dünyada en çok tercih edilen bir mail servisidir. Hotmail bilinen en eski mail hizmetidir.Bu yüzden Hotmail hesabına sahip olmak  önemlidir. Hotmail ücretsizdir. Hotmail adresi aynı zamanda Microsoft hesabı olarak kullanılır. Hotmail almak için “Microsoft Kaydol” sayfasına giderek buradaki formu doldurmanız yeterlidir. Burada kaydolurken açılır kutu seçeneğinden mail hesabınızın uzantısını seçebilirsiniz.

microsoft-hesap-cesitleri

Formda görüleceği gibi [highlight]Outlook.com , outlook.com.tr, hotmail.com, windowslive.com[/highlight] uzantılı mail adreslerini alabilirsiniz. Hotmail al’mak için aşağıdaki linke tıklamanız ve belirtildiği gibi formu doldurmanız yeterlidir.

Formu doldururken size ait bir telefon bilgisini doğru vermeniz gerekmektedir. Hesap için onay sms ‘i gönderilecektir ve hesabınız güvende olacaktır. Hesabınızı çaldırmanız yada erişemediğiniz zaman cep telefonu ile birlikte kurtarma olanağınızda vardır.

Ayrıca daha önce farklı bir e-posta ile bir Microsoft hesabı açtıysanız bu hesapları birleştirebilrsiniz. Bu iki e-posta hesabı tek Hotmail hesabı ile birleştirilebilir. Böylece her iki e-posta hesabı ile yönetebilirsiniz. Dilerseniz daha sonra bu hesabı çıkarabilirsiniz.

[highlight]Hotmail al ‘mak için Tıklayınız.[/highlight]

2 thoughts on “Hotmail al

  1. Pingback: Hotmail oturum aç gelen kutusu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>