Posted on

Hamile kalmak için bitkisel çözümler

Bebek yapmaya karar verisiniz her ay umutla beklersiniz ve her ay bir hayal kırıklığı yaşanır. Doktorunuz bir problemin olmadığını söyler ama beklenen hamilelik olmaz. Kadınların her ay hamile kalma olasılığı yüzde 20-25 civarındadır. Korkmayın sakin olun stres yapmayın stres gebeliği etkiler. Düzenli adet görüyorsanız hamile kalmak için adetin 1. gününden itibaren sayarak 14-15. günlerde muhtemel günlerdir. Hamile kalmak içinizde bir canlının büyüdüğünü hissetmek mucizevi bir şey ve dünyaya sizden bir parça getirmek her kadının hayalidir. Birde bu kürleri deneyin.

gebekik kürleri

Kuru İncir kürü:

Yarım litre suya 15 adet kuru incir atıp kapağını kapatıp 20 dakika kaynatın ve suyunu süzün. 4 parçaya bölün 15 gün boyunca 3 öğün yemeklerden 30 dakika önce aç karnına yiyin.

Kuru Soğan kürü:

Yarım litre suya kahverengi kuru soğanın kabuklarını soyup 4-5 parçaya bölün. Kaynayan suyun içine atın kapağını kapatın 5 dakika kaynatın ılıyınca için. Bu kürü 15 gün boyunca sabah akşam taze olarak hazırlayın taze olarak tüketin faydasını göreceksiniz.

Maydanoz kürü:

1 litre suyun içine 1 bağ maydanozun sapını kesip atın kısık ateşte 3 dakika kaynatın. Soğuyan suyu günde 2 defa 1 bardak için eğer yumurtalıklarda yada vajinada iltihaplanma varsa iltihapların vücuttan atılması için ideal bir kürdür.

 

 

Hamile kalmayı zorlaştıran faktörler nelerdir görmek için tıklayınız.