Posted on

Gökhan Güneş Kimdir

Gökhan Güneş Kimdir?

Gökhan Güneş kimdir, ne zaman popüler oldu, hangi okulu bitirdi. Nerede doğdu. Gökhan Güneş Biyografisi, albümleri ve besteleri.

Gökhan Güneş 1984 İstanbul doğumlu müzisyeni söz yazarı ve bestekardır. İlk, orta ve Liseyi İstanbulda bitirdikten sonra Kütahya Dumlupınar Üniversitesinde dış ticaret ve aynı anda eşzamanlı olarak Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme bölümlerini okuyarak bitirmiştir.

Üniversite yıllarında solfej dersleri de alarak kendini geliştirmiş ve Gitarla birlikte şarkı sözleri yazmaya başlamıştır.

Gökhan Güneş Albümleri

Gökhan Güneş Albümleri

İlk albümünü 2012 yılında  Bunun Adı aşk ismiyle çıkmıştır. Bu albümdeki tüm şarkıların sözleri ve besteleri tamamı kendisine aittir.

 

Sözlerini kendisinin yazdığı “Kalbine Sürgün” isimli şarkıya Rafet El  Roman ile Ezo beraber çekmişlerdir. Burada adı duyulmaya ve popüler olmaya başlayan Gökhan Güneş Bu şarkı ile birçok ödülde almıştır.

Gökhan Güneş ödülleri

 

”Kalbine Sürgün” şarkısı birçok ödül almıştır.  ”Türkiye Müzik Ödülleri/ En İyi Düet”, Pal FM/En İyi Düet”, ”Peramoda/En İyi Beste ve Söz”, ”Moonlife magazin / Yılın En İyi Şarkısı” ödüllerini bu şarkı ile almıştır.

Gökhan Güneş 2. albümü

Gökhan Güneş’in 2014 yılında ise Sen ve Ben isimli 2.albümünü piyasaya çıkmıştır. Bu albümde de tüm şarkıları söz ve müzikleri kendisine aittir.Gökhan Güneş ilk video klibini ”Sen ve Ben”e çekmiştir.

Gökhan Güneş Sen ve Ben Klibi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir