Posted on

Facebook Hesap aç | Giriş yap

Facebook Hesabı açmak ve giriş yapmak

Bir Facebook hesabı oluşturmadan ve giriş yapmadan , daha sonra Profilinizi oluşturmadan kullanamazsınız. Bu yüzden Facebook’ta arkadaşlarınızı bulmak ve konuşmak için giriş yapmalısınız. Peki  Dünyanın en popüler Sosyal paylaşım sitesi Facebook’a Giriş nasıl yapılır? Facebook hesabını nasıl oluşturabilirsiniz. Facebook giriş ve profil oluşturma anlatımı.Facebook hesap açma ve giriş işlemlerinizi yapmak için bu iki şartı yerine getirmelisiniz,  Facebook giriş için 18 yaşını doldurmuş olmanız  ve gerçerli bir E-posta adresine sahip olmanız gereklidir.

Facebook Hesabı nasıl açılır?

Bir Facebook hesabı açmak için online hazırlanmış ola kısa bir formu doldurmalısınız, bu form aşağıdaki resimde görülmektedir. Kaydol formunda Adın, Soyadın ve E-posta bilginiz ve Cep telefonu bilginizi giriniz, hemen altında bulunan Parola bölümünde belirlediğiniz Parola bilginizi giriniz. Doğum Tarihi ve Cinsiyetinizi de seçtiğinizde Facebook Giriş için form doldurma işleminizi bitirmiş olursunuz.

facebook-giriş

Facebook Giriş ve hesap açma işleminde son olarak [highlight] Kaydol [/highlight] Butonuna bastığınızda Facebook için kaydolmuş olursunuz.

[highlight] Facebook Giriş yapmak için tıklayınız [/highlight]

Facebook Giriş yapmak

Facebook Hesabınızı oluşturdunuz, şimdi kaydolurken verdiğiniz e-posta adresini kontrol ediniz ve gelen onay linkine tıklayınız, o zaman hesabınız aktif hale gelir. Daha sonra ise Facebook.com adresine girerek e-postanız ve belirlediğiniz parola ile giriş yaparak kullanmaya başlarsınız.

facebook-giriş-yapmak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir