Posted on

Facebook hesabı aç Kaydol

Facebook hesabı aç Kaydol

Facebook hesabı açmak zor mu? Facebook hesabı nasıl açılır, kaydolma işlemi nasıl yapılır, şartları nelerdir? Facebook hesabı için neler gereklidir? Facebook hesap açma ile ilgili videolu ve resimli anlatım. Facebook açmak için aklınıza gelen tüm soruların cevapları sizi tatmin edecek şekilde bu yazımızda bulunmaktadır.
Facebook hesabı açmak
Facebookta arkadaş eklemek ve profillere göz atmak, paylaşımlarda bulunabilmek, beğenme yapabilmek için, gerekli, olan ücretsiz hizmet veren Facebookta bir hesap açmaktır. Facebookta hesap açabilmek için size gerekn şey sadece 18 yaşını doldurmuş olmak ve geçerli bir e-posta adresinizin olmasıdır. Bu iki gerekliliği sağlıyorsanız Facebook hesabı açabilirsiniz.
Facebook Hesap açma işlemi
Facebook hesabı açmak oldukça kolay ve basit bir işlemdir ama dikkat etmeniz gereken bazı noktalar, sizin kişisel güvenliğiniz için oldukça önemlidir. Teknik olarak Facebook hesabına kaydolmak için anasayfada bulunan bir formu doldurarak, kolayca hesap açma işleminizi yapabilirsiniz.

Facebook kaydolma işlemini, aşağıdaki resimler ve videolu anlatımı inceleyerek kolayca yapabilirsiniz. Öncelikle Facebook anasayfasında bulunan kaydol formundaki bilgileri sırasıyla doldurunuz. Facebook kaydolma formunda hangi bilgiler istenir? Ad, Soyad, E-posta adresi veya Telefon numarası,Şifre, Doğum tarihi ve Cinsiyet bilgisi, istenilen bilgiler arasındadır. Bu bilgileri girdiğinizde, girdiğiniz e-posta adresinize bir onay linki gönderilir, bu link etıkladığınızda hesabınız aktif hale gelir ve Facebook hesabınız açılır.
facebook-kaydol

Facebook hesabıaçtıktan sonra, kişisel bilgilerinizi ve profilinizi dilediğiniz gibi doldurabilirsiniz. Profilinize resim ekleyebilir, arkadaşlık istği gönderebilir, arkadaşlık tekliflerinizi kabul edebilirsiniz.

Facebook hesabı açma videolu anlatım.