Posted on

Facebook giriş çıkış nasıl yapılır

Facebook giriş çıkış nasıl yapılır?

Facebook giriş için Hesap açmış olmalısınız. Hesap açma işlemleri daha önceki konularda detaylı olarak anlatılmıştı. Bakınız ( [highlight] Facebook hesap aç [/highlight] )Şimdi ise Facebook üzerinde giriş ve çıkışı işlemleri nasıl yapılır? iriş ve çıkış yaparken dikkat edilmesi gerekenler anlatılmaktadır. Facebook iriş için Kullanıcı adı ve şifrenizi kullanabilirsiniz. Facebook için birden fazla kullanıcı adı ve şifre belirleyebilirsiniz, belirlediğiniz tüm kullanıcı adları ile girş yapabilirsiniz.

Facebook Giriş işlemleri

Facebook giriş için kayıt olurken belirlediğiniz ve daha sonradan eklediğiniz kullanıcı adları ve şifreler ile giriş yapabilirsiniz, iriş yaptıktan sonra rkadaş ekleme, bulma ve resim, video gibi görselleri paylaşma, beğenme gibi birçok etkinliği yapabilirsiniz. Facebook hesabınızı etkinleştirmiş olmanız da gerekmektedir.

Facebook Çıkış işlemleri

Facebook kullandıktan sonra, hesabınızdan çıkışı yapmalısınız. Facebook hesabınızdan çıkış yapmadan aynı bilgisayardan bu hesaba erişim mümkün olabilmektedir, işte bu yüzden hesabınızın güvenliği için mutlaka Hesap ayarlarında bulunan çıkış düğmesini kullanarak çıkış işlemlerini tamamlayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir