Posted on

Face Aç

Facebook hesabı nasıl açılır?

Facebook nasıl açılır? Face hesabını nasıl açabilirim, Facebook profil oluşturma ve hesap açma işlemi kısaca nasıl yapılır. Facebook hesap açma aşamaları ve hesap açarken gerekenler nelerdir?

Facebook açmak için yapmanız gereken Facebook ana sayfasında bulunan formu doldurmak ve gelen onay mailine tıklamak, yapmanız gereken tek şey budur. Daha sonra ise  Facebook Ana sayfasında bulunan giderek Ana sayfada bulunan formu dolduruyoruz. İsim ve soy isim Eposta ve belirmiş olduğun şifre ile sadece 1 dakikada Facebook hesabınızı oluşturabilirsiniz.

Facebook.com adresine giriniz, Henüz giriş yapmadıysanız sağ bölümde bir form göreceksiniz, bu form üzerinde bazı bilgileri doldurmanız gerekmektedir.

face-aç

Ad ve soy ad bilgilerini doldurduktan sonra, e-posta veya E-mail adresi yazan yere, hangisini kullanarak kaydolmak istiyorsanız onu yazmalısınız. Bu işlemi iki kez yapmalısınız, daha sonra giriş işleminde kullanacağınız bir şifre belirleyin, bu şifreyi seçerken dikkat ediniz ve kolay hatırlanabilen, basit şifreler seçmemelisiniz.

Doğum tarihi bilgisini de açılır kutulardan seçerek, son olarak cinsiyetinizi seçerek “kaydol” butonuna basmanız yeterlidir.

Face almak için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir