Posted on

Esra İnal Kimdir

Esra İnal Kimdir?

Esra İnal Kim ?8 saniye Filmi ile adını duyamaya başladığımız Esra İnal kimdir? Esra İnal’ın hayatını konu alan ve gerçek hayattan esinlenerek yapılan 8 saniye filmi vizyona 27 Şubat 2015’te vizyona girdi ve epey ses getireceğe benziyor. Türkiye – Almanya ortak yapımı olan 8 Saniye filminin başrol oyuncusu Esra İnal Kimdir?

Esra İnal 1981 yılında Berlin’de dünyaya gelmiştir. 4 kızın en küçüğüdür ve 3 ablası vardır. eğitimini ise Türkiye ve Almanyada yapmış ve Medya üzerine yüksek Lisans yapmıştır.

Oyunculuk serüveni başlamadan önce çeşitli işlerle uğraştı, Muhasebe ve tasarım ile ilgili işlerde çalıştı ve hatta kısa bir süre Almanya’da garsonluk bile yaptı. Uzun bir süre de Meksika’da yaşamıştır.

Hayatının dönüm noktası ise ailesinin baskısıyla 18 yaşında biriyle evlendirilmesi olmuştur. Ama bu evlilik uzun sürmemiş ve sadece 1 yıl sonra boşanmıştır. 2. evliliği ise daha ilginçtir, evleneceği kişiyi  20 Yıl boyunca rüyasında  görmüş, bir gün yanında duran kitap yere düşerek açılmış ve rüyasında gördüğü adamın resmi ile karşılaşmıştır.  Hayatının bu önemli ismi  ise 4 anlaşma kitabı yazarı Don Miguel Ruiz’dir. Onu bulmak için Meksikaya gider.

esra-inal-kimdir

Esra İnalı’ın Hayatı Film oldu

Esra İnal bu yaşadıkları 8 saniye isimli bir filminde konusu oldu. Hayatı boyunca yaşadıkları üzerine çekilen film ile ünlenmiştir. Rüyalarında olacakları görebilen, uyurken kendini görebilme ve erkek arkadaşlarının ne düşünüklerini hissedebilme gibi  farklı özellikler sebebiyle sürekli sorunlar yaşamış ve akıl hastası olduğu düşünülerek bir süre akıl hastanesinde kaldığı ama doktorların yaptığı incelemede akıl sağlığı ile ilgili bir problem olmadığı ortaya çıkan ve bu özellikleri 8 saniye isimli filme konu olan Oyuncudur.

Esra İnal’ın Filmi 8 Saniye Fragmanı

One thought on “Esra İnal Kimdir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir