Posted on

Esra inal ın hayat hikayesi

Esra inalın hayat hikayesi

Esra İnal’ın hayatı, Hayat hikayesi ve yaşadıkları, Esra inal’ın çektiği film gerçek mi? 8 saniye neyi anlatıyor? Esra İnal’ın rüyaları neler? 27 Şubatta Vizyona giren 8 saniye filmi ile ünlenen Almanya doğumlu Esra İnal’ın hayat hikayesi de oldukça ilginç.

Esra İnal 1981 doğumlu Oyuncu, Filme konu olan hayat hikayesi ise gerçek hayattaki yaşadıklarından esinlenerek anlatılmış. 18 yaşında yaşadığı zorunlu bir evlilikten sonra neredeyse doğduğundan buyana her gün rüyasında gördüğü kişiyi, tesadüfen bir kitapta görmesiyle hayatı değişiyor ve bu kitabın yazarını bulmak için Meksikaya gidiyor ve 20 yıl rüyasında gördüğü bu kişiyle de yolları kesişiyor. Bu kişi 4 anlaşma kitabı yazarı Don Miguel Ruiz’dir.

Esra İnal’ın güçleri

Esra İnal, rüyasında bazı olayları görebiliyor ve karşısında bulunan kişilerin düşündüklerini de azda olsa hissedebiliyor, bu sebeple ilişkilerinde de epey sorunlar yaşıyor. sıra dışı yetenekleri sebebiyle bir süre akıl hastanesinde bile yattığı bilinmekte, oldukça zor ve karmaşık bir hayat sonunda bir film ile beyaz perdeye yansımış.

8 Saniye filmi gerçek hayattan kesitler sunuyor. Film aslında Esra İnal’ın hayatını anlatıyor ve başrolünde kendisi oynuyor. 8 Saniye 27 Şubat 2015 tarihinde Vizyona girmiştir.

Daha Fazla bilgi için Esra İnal Kimdir?

esra-inal-kimdir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir