Posted on

En uygun trafik sigortası sorgulama | 2016

2016 En uygun trafik sigortası sorgulama

Araç trafik sigortası sorgulama, en ucuz ve uygun trafik sigortası sorgulama ve teklif nasıl alınır? Sbgm Sigorta bilgi ve gözetim merkezi üzerinden sorgulama nasıl yapılır? En ucuz trafik sigortasını nasıl bulabilirim, internetten, online trafik sigortası bulma ucuz, 2016 yılı sorgulama ve teklif alma için yapmanız gerekenler nelerdir? tofaş şahin sigorta fiyatları

Yeni yapılan düzenlemeye göre, Sbgm tarafından tüm acentelerin her araç için teklif vermsi zorunlu hale getirildi, buna göre en uygun trafik sigortasını bu listeden seçerek poliçenizi seçmek size kalıyor. Sbgm üzerinden TC Kimlik numarası ve araç plakanız ile giriş yaparak aracınıza ait, zorunlu trafik sigortanız için tüm kayıtlı acentlerden en uygun fiyat teklifinizi almanız mümkün hale geldi.

En uygun Trafik sigortası sorgulama

Sizin için en ucuz trafik sigortası hangisi, artık bunu görmeniz ve bunun içinde acentleri gezmenize de gerek kalamayacak, Sbgm üzerinden online oılarak tüm sigorta şirketlerinin fiyat tekliflerini anında labilecek ve size özel olarak düzenlenecek olan poliçelerinizi almaya karar verebileceksiniz. Sbgm üzerinden kayıtlı acentlerin hepsi burada size teklif vermek zorunda olacaklar, size teklif vermeyen firmalar ve acenteler için devlet tarafından yaptırımlar uygulanacak.

2016 yılında yürülüğe giren sistem ile SBGM üzerinden en ucuz zorunlu trafik sigorta teklifinizi bulmanız mümkün hale geliyor, burada size kalan şey sadece seçim yapmak, verilen tekliflerden en uygun ve ucuz olanı seçerek, acentenize giderek hemen poliçenizi alabilirsiniz.

Sbgm üzerinden Kimlik numaranız ve Araç plakanız ile sorgu işlemi nasıl yapılır, bu konuda daha önceden yazmış olduğumuz “Araç Sigorta Sorgulama nasıl yapılır?” isimli yazmızı okuyabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir