Posted on

E posta kur

E posta nasıl kurulur?

E-posta nasıl kurulur?, E-posta servisleri kurmak için ne gereklidir? E-posta gönderip almak için neyapmalıyım? E-posta servisleri Web tabanlı servisler olmalarına rağmen Outlook gibi e-posta programları ile toplu şekilde yönetilebilir. Outlook Microsoftun bir yerleşik E-posta yönetme servisidir. Outlook Office içinde gelen bir programdır ve birçok e-posta servisini aynı yerden yönetebileceğiniz bir programdır.

Outlook ile E-posta yönetimi

Ms Outlook programı ile var olan bir e-posta hesabınızı ekleyerek e-posta gönderip alma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Outlook hesap ekleme için e-posta sunucusu ve port ayarlarını yaparak kullanabilirsiniz. Outlook için e-posta servisi ekleme işlemi daha detaylı bilgi için [highlight] MS  Outlook mail hesabi nasıl eklenir [/highlight] isimli makaleyi okuyabilirsiniz.

Outlook.com Web servislerini kullanmak

E-posta hesabınız varsa Web üzerinden bir program olmadan e-postalarınızı yönetebilirsiniz. E-posta için ilk olarak kaydolarak bir hesap edinerek alacağınız e-posta hesabı ile e-posta gönderip alabilirsiniz. Outlook.com veya Hotmail.com uzantılı bir e-posta almak ve kullanmak için yardım makalelerimizden yararlanabilirsiniz.

[highlight] Hotmail.com hesap nasıl açılır? [/highlight]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir