Posted on

Araç kasko değerini öğrenmek

Aracımın kasko değeri nedir?

Sahip olduğunuz araca ister yaptırın, ,ister yaptırmayın mutlaka bir Kasko Değeri vardır. ” Türkiye Sigorta Reasürans ve Emeklilik Şirketleri Birliği ” tarafından her yıl ve her araç için bir kasko bedeli belirlenmektedir. Birliğe üye sigorta şirketlerine yardımcı olmak üzere, piyasa fiyatlarına göre belirlenen ve bağlayıcı olmayan ama bilgi amaçlı Kasko değeri çalışması yapılmaktadır.

Kasko Değeri Sorgulama

Aracınıza ait kasko değerini sorgulamak için TRSB resmi sitesinde bulunan Kasko Değer Listesi menüsünden aracınızın marka ve model yıllarını seçerek Aracınızın kodu ve Kasko değerini öğrenebilirsiniz.

kasko-değer-listesi-sorgulama

Aracınıza ait Kasko Bedeli ve Araç kodunu aşağıdaki şekilde sorgulayabilirsiniz. Araç kasko değeri sorguladığınız tarihe göre o anki kasko değerini vermektedir. TSRSB anasayfasında bulunan Kasko değerleri listesinden bulunduğunuz tarihe göre sorgulama yaparken geçmiş yıllara ait sorgulama yapmak içinsayfanın altındaki bağlantıyı kukkanabilirsiniz.

Araç Kasko değer Listesine ulaşmak için tıklayınız

araç-kasko-değeri-sorgulama

 Geçmiş Yıllara ait kasko bedellerini öğrenmek

Geçmiş yıllara ait kasko bedellerini öğrenmek için aynı siteden Motorlu taşıtlar vergisi sayfası altından aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

eski-kasko-değerleri-listesi [highlight] Eski kasko değerleri listesi sorgulamak için tıklayınız [/highlight]

One thought on “Araç kasko değerini öğrenmek

  1. […] Araç kasko değerini öğrenmek […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir